Canlı Sıva, Canlı Sıva Ankara, Canlı Sıva Fiyatları, Canlı Sıva Fiyatları ve Modelleri, Canlı Sıva Fiyatları Ve Yorumları,

CANLI SIVANIN 2 ŞEKİLDE HAZIRLAMA METODU VAR

Metod 1; Daha hızlı ve önerilen karıştırma tekniği 15 dk. sonra hemen uygulanabilir,

Metod 2; Manuel hazırlık da daha iyi verim almak için en az 1 gün bekletilmesi gerekiyor

5/5

METOD 1 (Tavsiye Edilen)

Bir adet 50 litrelik plastik kova gereklidir. Dekoratif Canlı Sıva tamamen kovaya boşaltılacaktır. Torbayı içinde toz kalmayacak şekilde iyice boşalttığınızdan emin olun

Karıştırmak için bir miksere ihtiyacımız var. Mikser ile su eklemeden 5 dakika. Dekoratif Canlı Sıva iyice karıştırılınca ya kadar kova alt kısmından kuru karışım yapılacaktır.

Bir suyu ölçmek için 5 litrelik bir su şişesine ihtiyacınız olacak. Toplamda 1 poşet ürün için 1o litre su tüketimimiz olacaktır. Karışımı kuru olarak tamamlanan kovaya 5 litre şehir şebeke suyu doldurulacak, normal şehir şebeke suyu sıcak veya çok soğuk olmayacak şekilde konulacak ve takılı bir mikserle iyice karıştırılacaktır. alt kısımlar da dahil olmak üzere karıştırılacak. İlk karıştırma tamamlandıktan sonra ikinci kez 5 litre su kovaya konulacak (toplam 10 litre su doldurma işi tamamlanmıştır) altları da dahil olmak üzere mikser ile iyice karıştırılacaktır.

Ürünü Hazırlamadan Önce Lütfen Videomuzu İzleyiniz. Karışıma Kesinlikle Sıcak Su Eklenmez. Toplam 10 litre su kullanılacaktır. Mikserin veya Güçlü Matkabın Ucuna Karıştırıcı (Yapı Malzemeleri Mağazalarında Bulunur) takılarak karıştırılmalıdır. Ürünün poşeti açıldıktan sonra şimdi yarısını kullanmayın, diğer yarısını daha sonra kullanacağım. Yapacağınız yer küçük bir yer olsa bile çantaların tamamı kullanılmalıdır. Üründe ince olan karışım malzemeleri dibe çöktüğü için kullanmak istediğiniz yarım malzeme duvara yapışmaz veya şişer çünkü kullanmak istediğiniz yarım malzeme eksik karışım olacaktır.

METOD 1 (Tavsiye Edilen)

Dekoratif Canlı Sıva, 25 litrelik plastik bir çamaşır teknesine tamamen dökülecektir. Torbayı içinde toz kalmayacak şekilde iyice boşalttığınızdan emin olun.

1 paket dekoratif canlı sıva için 10 litre musluk suyu kullanılacaktır. (Su oda sıcaklığında olmalıdır) Asla Sıcak veya Ilık Su kullanmayınız.

Tek paket olarak yapmanız tavsiye edilir. Pakette toz kalmayacak şekilde leğene iyice boşaltın. Üzerine 10 litre musluk suyu (suyu oda sıcaklığında olmalı) dökün ve hamur yoğuruyormuş gibi dipte toz parçacıkları kalmayacak şekilde karıştırın. Bu arada küçük parçaları elinizle iyice ezin ve jel kıvamına gelene kadar iyice karıştırın, topaklanmalarını önleyin.

Jel kıvamında canlı sıva leğende karıştırılma işlemi sonlandırılma işleminden sonra. Tekrar karıştırılan canlı sıva poşetine tekrar konur ve beklemeye alınır. 12 saat beklemeye alınır.

En az 12 saatlik bekleme süresini unutmayınız. Jel kıvamındaki sıva tamamen karışmamış parçacıklar varsa, iyice içine nüfuz etmelidir. Kaliteli bir işlem için bu işlem önemle önerilir.

Torbada bekletilen canlı sıva 12 saat sonra tekrar leğene koyulur ve 5 dakika elle karıştırıldıktan sonra uygulamaya başlayabilirsiniz.

Talimatlara uygun olarak astarlanmış alana uygulayabilirsiniz.

FABRİKADAN DİREK HALKA SATIŞ 0505 033 0668

Mesaj Gönder
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Live Plaster Canlı Sıva
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?