TESLİMAT VE SİPARİŞ

 

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumuna Siparişlerim bölümündeki Sipariş Detayı butonundan ulaşabilirsiniz. Siparişinizdeki tüm ürünlerin durumu ilgili satırlarda ayrı ayrı belirtilmektedir. Siparişinizin tedarik sürecinde, Sevk edilmiş veya İptal edilmiş olup olmadığını bu alandan takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketleri (Aras Kargo) ile Kargo ücreti Alıcı Ödemeli olarak sevk edilmektedir. Sipariş Takip numarasını Sipariş Detayı sayfasında bulabilir ve üzerine tıklayarak taşıma işlemini gerçekleştiren kargo şirketinin sisteminden siparişinize ait güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çok sayıda ürünü aynı sipariş içinde almış olabilirsiniz. 3 İş Günü içerisinde kargo firmasına ürününüz teslim edilir.

Teslim Alma ve Kontrol Aşamaları

Anlaşmalı kargo şirketleri ile adresinize kadar gönderilen ürünleri kontrol etmeden teslim almayınız. Taşıma esnasında kırılma ihtimali olan bir ürün sipariş ettiyseniz mutlaka koli içeriğini kontrol ediniz. Gelen ürün adetlerini ve fatura üzerinde yazan rakamları da kontrol ederek teslimat evrakını imzalayınız. Aksi durumda paketde yırtılma, poşetlerde patlama, kırılgan malzemelrde kırılma olmuş ise kargo firması personeli ile kontrol ederek tutanak tutunuz, aksi taktirde kargonuzu eksiksiz ve tam olarak almış sayılırsınız.

Teslimat için belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda anlaşmalı kargo şirketinin teslimat yetkilisi, sipariş konusu ürünlerinizi kargo şirketinin dağıtım şubesine götürecektir. 3 İş günü içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almamanız durumunda paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. Almadığınız ve size verilen takip numarasını takip ermemeniz sonucunda geri iade olan kargo ücretlerini tekrar almak isteseniz geri dönüş kargo ücretini bize ödeme yapmanız gerekmektedir aksi takdirde ürün gönderilmeyecek mağaza adresimizden teslim almanız gerekmektedir. Geri dönme ücreti sizden kesinlikle talep edilecektir. Bu nedenlere sebebiyet vermemek için kargo takip numaranızı takip ediniz.

Teslimat Bölgeleri ve Teslimat Zamanı

Anlaşmalı kargo şirketleri tarafından tüm Türkiye genelinde teslimat yapılmaktadır. Ürünlerin depomuzdan çıkış anından itibaren ne kadar sürede teslim edileceği bulunduğunuz ilin depolarımıza olan uzaklığın, teslimat türü, kargo şirketinin iş süreçleri, mücbir veya zorlayıcı sebeplerin varlığı gibi nedenlere bağlı olarak  değişiklik gösterebilir. 

 

Mesaj Gönder
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Live Plaster Canlı Sıva
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?